Karta podarunkowa

Karta podarunkowa Centrum Riviera

Zapomnij o nietrafionych prezentach! Podaruj swoim najbliższym, pracownikom i klientom możliwość nieograniczonych zakupów z kartą podarunkową Centrum Riviera.

Jak to działa?

Karta działa w systemie elektronicznej formy płatności prepaid MasterCard. Można opłacić nią zakupy we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Riviera, akceptujących płatność MasterCard. Transakcje mogą być dokonywane do momentu wyczerpania środków lub utraty ważności karty. Aktywacja karty następuje w ciągu 30 minut od dokonania zakupu lub w dowolnym momencie przy pomocy Kodu Aktywacyjnego. Karta pozostaje ważna przez 12 miesięcy od dnia zakupu. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość jej reaktywacji do 90 dni od daty wygaśnięcia ważności za dodatkową opłatą.

Gdzie mogę kupić kartę?

Kartę podarunkową Centrum Riviera możesz nabyć w punkcie informacyjnym Centrum Riviera lub zamówić przez Internet na stronie https://riviera.flex-e-card.pl.

Jak za nią zapłacę?

Kartę zasilisz jednorazowo przy jej zakupie. Nie pobieramy dodatkowej opłaty, co oznacza, że kupując kartę, ponosisz wyłącznie koszt jej zasilenia wybraną kwotą od 30 do 4000 zł w punkcie informacyjnym lub 30-1000 zł zamawiając kartę poprzez stronę internetową. Płatności możesz dokonać w dogodny sposób: kartą płatniczą lub przelewem. Kontrola stanu środków na karcie jest wyjątkowo prosta. Można to zrobić:

Dla biznesu:

Karta podarunkowa to zawsze trafiony sposób nagradzania oraz motywowania Twoich pracowników. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem większej ilości kart dla swoich pracowników lub partnerów biznesowych prosimy pobrać formularz zamówienia.

.
Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie (WWW). W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z zakładki FAQ lub kontaktu z naszymi pracownikami/biurem obsługi klienta.