Centrum Riviera

Godziny otwarcia Centrum
dzisiaj 10:00 - 21:00
Jak dojechać

Kids Club

Jeżeli jesteś rodzicem lub opiekunem co najmniej jednego dziecka, trafiłeś we właściwe miejsce! Centrum Riviera wita na stronie programu Kids Club. 

To program skierowany do rodzin z dziećmi, które chciałyby, aby ich zakupy stały się jeszcze korzystniejsze. Zapraszamy do skorzystania z promocji i atrakcji oferowanych przez naszych partnerów, wzięcia udziału w wydarzeniach dla najmłodszych oraz wypróbowania udogodnień oferowanych przez Centrum.

Uwaga! Korzystanie z promocji oferowanych przez partnerów wymaga zarejestrowania się w programie i posiadania imiennej karty Kids Club. Korzystanie z udogodnień w Centrum oraz uczestnictwo w wydarzeniach specjalnych nie jest uwarunkowane koniecznością członkostwa w programie. Zarejestruj się na stronie i odbierz kartę w Punkcie Informacji. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie oraz w Punkcie Informacji w Centrum. 

Oferty

 • Rosnę Szybko

  Rosnę Szybko ma dla członków Kids Clubu rabat w wysokości 5%! Skorzystaj z bogatej oferty ubrań wielosezonowych, rosnących wraz z dzieckiem.

  więcej
 • PUMA

  20% rabatu na rzeczy dziecięce. Rabat nie łączy się z rzeczami już przecenionymi.

 • Young Reporter

  Wyjątkowa oferta od Young Reporter. Dla członków Kids Club stały rabat 10% od pierwszej ceny. 

 • BOBOQ - Rabat dla najmłodszych członków rodziny

  Do zakupionego przez osobę dorosłą produktu w pełnej cenie, dziecko otrzymuje produkt z rabatem 50%. 

 • TRAVELPLANET.pl - Rodzinne wakacje

  Wybierz się z całą rodziną na wakacje! Dzięki karcie Kids Club do swojej podróży, w której uczestniczy co najmniej jedno dziecko, otrzymasz bezpłatny postój na parkingu przy lotnisku na czas podróży. Więcej informacji uzyskasz w salonie Travelplanet w Centrum Riviera. Oferta do odwołania.

 • SALAD STORY - Smaczna oferta dla dzieci

  Z kartą Kids Club do każdej zakupionej sałatki zestaw FIT KID Salad Story z rabatem 30% za jedyne 8,99 zł. Przy pierwszym zakupie za okazaniem karty KIDS CLUB do dowolnych dwóch sałatek zestaw FIT KID Salad Story gratis.

  więcej
 • Fun Park - Zabawa w niższej cenie

  Posiadacze kart Kids Klub otrzymają 10% zniżki na wszystkie wejścia indywidualne od poniedziałku do niedzieli. Śledźcie inormacje o programie a dowiecie się o dodatkowych atrakcjach oferowanych przez Fun Park w Centrum Riviera.

  więcej

Scena Riviera

 • Centrum Riviera zaprasza na wyjątkowe wydarzenia teatralne, odbywające się na SCENIE RIVIERA. Na deskach sceny zagościły już grupy: Teatr Lalki „Tęcza” oraz Grupa Teatralna Scena 138. Zaprezentowały one najmłodszej publiczności piękne opowieści w iście bajkowym klimacie.

  Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, a po spektaklach, na małych uczestników, czekają upominki i słodkie niespodzianki od sklepów zlokalizowanych w Centrum.

  Centrum dba o to, by Twoje dziecko spędzało czas aktywnie i uczyło się poprzez zabawę.

Opaska

 • W trosce o bezpieczeństwo dzieci Centrum Riviera udostępnia specjalne odblaskowe opaski. Można je odebrać w Punkcie Informacji zlokalizowanym w centralnej częsci obiektu na poziomie 0

Pokoje rodzinne

 • Na terenie obiektu, w strefach toalet, znajdują się cztery pokoje rodzinne wyposażone w przewijak, umywalkę, kuchenkę mikrofalową i wygodny fotel. Pomieszczenia pozwalają zbudować odpowiedni klimat, potrzebny szczególnie w chwilach zaspokajania potrzeb dziecka, wymagających spokoju i intymności. Dzięki temu zarówno rodzic, jak i dziecko mogą się poczuć komfortowo.

Plac zabaw

 • W dbałości o rodziny spędzające czas w Centrum Riviera, obiekt został zaopatrzony w place zabaw, rozmieszczone wzdłuż pasażu, w ciągach komunikacyjnych.Wśród zabawek znajdują się między innymi: konstrukcja w kształcie statku, huśtawki, bujaki i inne atrakcje, z których dzieci mogą korzystać pod nadzorem rodziców.

  Opisane przestrzenie znajdują się w specjalnie wydzielonych obszarach, w których bezpieczeństwo zabawy zwiększa antypoślizgowa wykładzina.

Partnerzy

 • Rosnę Szybko

 • Travelplanet.pl

 • BOBOQ

 • SALAD STORY

 • Fun Park

 • Gdynia Rodzinna

  Gdynia Rodzinna to inicjatywa Miasta Gdynia, która zrzesza wszystkich zainteresowanych aktywnościami w rodzinnym gronie. Szukajcie również informacji o wydarzeniach programu Kids Club na stronie www.gdyniarodzinna.pl

 • Young Reporter

  Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów. Wizytówką firmy jest przede wszystkim oryginalny i niepowtarzalny design. Marka została stworzona z myślą o dzieciach, które mają mocną osobowość i silny charakter. Odzież Reporter Young podkreśla ich wyjątkowość i dodaje pewności siebie. Rodzice – akceptują wybory swoich dzieci, bo wiedzą że marka RY to poza designem, przede wszystkim wygoda i wysoka jakość. Zapraszamy na www.reporteryoung.pl

KidsClub

Niewłaściwe hasło lub nazwa użytkownika! Logowanie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Przypomnij hasło